Üyelik

Üye Olmak İstiyorum

Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "Üyelik" butonuna tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir. 

Üye olmadan alışveriş

Sitemizden üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz fakat sunduğumuz çeşitli avantajlarımızdan (eski ve yeni siparişlerin takibi,  indirim ve kampanyalardan erken haberdar olma vb.) faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir.

Üye girişi 

Üye girişini ekranın sağ üstünde yer alan “Üye Girişi” bölümünden yapabilirsiniz veya yandaki linke tıklayarak yapabilirsiniz. ''Üye girişi''

Şifremi unuttum. Ne yapacağım? 

Eğer şifrenizi unuttuysanız ''Şifre Hatırlatma'' sayfamızı kullanarak kısa sürede şifrenize ulaşabilirsiniz. Yeni şifreniz kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilecektir.

Üyelik bilgilerini nasıl güncelleyebilirsiniz?  

Alışverişlerinizin sorunsuz gerçekleşmesi için üyelik bilgilerinizin güncel olması önemlidir. Üyelik bilgilerinizden herhangi birini güncellemek istediğinizde önce üye girişi ekranından giriş yapmanız sonra istediğiniz değişiklikleri yapıp “güncelle” düğmesine basmanız yeterli.