Hakkımızda

İlöz Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 1991 yılında yarattığı “Bambi” markası ile oyuncak sektörüne adım atmış, kısa sürede ana faaliyet konusu olan “pelüş oyuncak” imalatında lider firmalardan biri olmayı başarmıştır.

 

Hızla ilerleyen teknolojik yenilikler ve değişen tüketim alışkanlıkları doğrultusunda kendisini sürekli yenileyen firmamız, uluslararası standartlara uygun üretim koşulları, nitelikli iş gücü ve profesyonel yönetim kadrosu ile farkını ortaya koymakta, ürünlerini seçkin market zincirleri ve oyuncak mağazaları düzeyinde satışa sunmaktadır.

 

Koleksiyonumuzda yer alan ürünlerimizin  tamamı yerli iş gücü ile imal edilmekte olup, “Türk Malı” ürünler olarak, sadece yurt içinde değil, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere, pek çok ülkede pazarlanmaktadır. Eleman istihdamı, hammadde ve yardımcı madde girdileri ile ülkemize katma değer sağlayan “Bambi”, Türkiye ekonomisine döviz kazandıran firmalardan biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

 

Firmamız; oyuncak, modern ev ve bahçe ürünleri imalatı yanı sıra on beş yılı aşkın bir süredir promosyon sektöründe de hizmet vermektedir. Firma logo ve maskotlarının üç boyutlu nesnelere veya çeşitli hediyelik ürünlere dönüştürülmesinden başka, kreatif tasarım departmanımızın çalışmaları ile özgün dizaynlar da yaratılmaktadır.

 

İlöz Tekstil olarak bundan sonraki hedefimiz, kuruluşumuzdan bu yana benimsemiş olduğumuz üretim prensiplerinden ödün vermeden, kaliteli ve zengin ürün çeşitlerimizi, rekabetçi fiyatlarla halkımıza sunmak ve “Türk Malı” imajını tüm dünya pazarlarında hak ettiği noktaya taşımak olacaktır…