Güvenlik

Alışveriş güvenliği 

*Bambitoyscom’da satılan ürünlerin garantisi var mı?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler firmamız güvencesi altındadır. Ürünlerin tamir ve değişim işlemleri de tarafımızdan yapılmaktadır. Fatura veya garanti belgeniz ile ürünlerinizi tarafımıza ileterek tamir,değişim vs işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

*Satın aldığım ürünü kaç gün içinde koşulsuz iade edebilirim? 

Bambitoys.com’dan satın aldığınız bir ürünü 14 gün içinde mazeret göstermeden ve iade kargo ücreti ödemeden koşulsuz iade edebilirsiniz. Tüketici Yasası’nı incelemek için ''tıklayın'' 

*Hangi durumlarda para iadesi alabilirim? 

Sitemizden yeni satın aldığınız ürün arızalanır ve 30 iş günü içinde tamir edilmezse, dilediğiniz takdirde ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz. Tüketici Yasası’nı incelemek için ''tıklayın''  

Kişisel bilgilerinizin güvenliği 

Sitemizdeki kişisel ve firma bilgileriniz hiç bir şartta üçüncü şahıslara verilmez. 

Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim? 

Alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz. Hiçbir zaman kredi kartı numaralarınız saklanmaz, kayıt edilmez. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir. 

SSL sertifikamız

Kredi kartı işlemleriniz 128 bit standart SSL bağlantısıyla güvence altında.

Şifre Değişikliği

Eğer şifrenizi unuttuysanız ''Şifre Hatırlatma'' sayfamızı kullanarak kısa sürede şifrenize ulaşabilirsiniz. Yeni şifreniz kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilecektir.