Gizlilik Bildirimi

Gizlilik İlkeleri

Bambitoys.com. ile paylaşılan üyelik, her türlü bilgi paylaşımı ve bilgi güncelleme amaçlı girilen tüm veriler gizlilik prensipleri altında korunur.

Bambitoys.com. 'a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Bambitoys.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir. Paylaşılan bilgilerin güvenliği için, sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınır.  

İloz Tekstil San. ve Dis Tic. Ltd. Sti.  söz konusu bilgileri yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmaz. Sadece tabi olunan düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri, ilgili bilgilerin açıklanmasını istediğinde, yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklar. 

Güvenlik ilkeleri

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz, sistem ve internet altyapısını en güvenilir seviyede tutarak gerekli önlemleri almıştır.

Kredi kartıyla yapılan alışverişlerinizde kullandığınız bilgileriniz SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır ve 128-bit Secure Sockets Layer ile şifrelenmektedir.

Ayrıca internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan 3D Secure sistemi kullanılmaktadır.